Honorární konzulát ČR v Norsku (Sjøvegan)

Česká republika má v Norsku své velvyslanectví a také tři honorární konzuláty, a to v Bergenu, v Trondheimu a v Sjøveganu. Honorárním konzulem ČR v Bergenu je pan Arve Hjulstad Johansen. Honorární konzulát ČR v Norsku má konzulární působnost pro kraje Nordland, Troms a Finnmark.
Pokračování →

Honorární konzulát ČR v Norsku (Trondheim)

Česká republika má v Norsku své velvyslanectví a také tři honorární konzuláty, a to v Bergenu, v Trondheimu a v Sjøveganu. Honorárním konzulem ČR v Bergenu je pan Oddvar Kristian Karlsen. Honorární konzulát ČR v Norsku má konzulární působnost pro kraje Sør-Trøndelag, Nord-Trøndelag, Møre og Romsdal a severní část kraje Opplandv.
Pokračování →

Honorární konzulát ČR v Norsku (Bergen)

Česká republika má v Norsku své velvyslanectví a také tři honorární konzuláty, a to v Bergenu, v Trondheimu a v Sjøveganu. Honorárním konzulem ČR v Bergenu je pan Carl-Fredrik Joys. Honorární konzulát ČR v Norsku má konzulární působnost pro kraje Hordaland, Rogaland, Sogn og Fjordane v západním Norsku.
Pokračování →

Honorární konzulát ČR ve Finsku (Tampere)

Česká republika má ve Finsku své velvyslanectví v Helsinkách a v Tampere (a také v Oulu) je i Honorární konzulát České republiky.
Honorárním konzulem je pan Tero Luoma. Konzulární působnost tohoto honorárního konzulátu je pro Satakunta, Pirkanmaa a Centrální Finsko.
Pokračování →

Honorární konzulát ČR ve Finsku (Oulu)

Česká republika má ve Finsku své velvyslanectví v Helsinkách a v Oulu (a také v Tampere) je i Honorární konzulát České republiky.
Honorárním konzulem je pan Juha Laakonen. Konzulární působnost tohoto honorárního konzulátu je pro Severní Pohjanmaa, Střední Pohjanmaa, Laponsko a Kainnu.
Pokračování →